Gealan S 9000

2019-11-02 millenium-2

Gealan S 9000– tai puikus sprendimas tiek pasyviems, tiek energiją taupantiems namams.  Sutaupote sutaupę žiemą šildydami (iki 50% metinių šildymo išlaidų, skaičiuodami tipišką vieno šeimos namo plotą) ir vasarą – su oro kondicionavimo išlaidomis. Dėl nepriekaištingos konstrukcijos ir unikalaus profilio paviršiaus sujungimo šie langai yra atsparūs stipriam vėjui ir ekstremalioms temperatūroms. Gealan profilio langai garantuoja puikų garso izoliacijos efektą net namuose, esančiuose labai judrioje gatvėje. Šiuolaikiškas dizainas ir plati spalvų paletė suteikia daug galimybių langus priderinti prie išrankaus pastato stiliaus.

Montavimo gylis 83mm

Šilumos izoliacija iki Uw = 0,73 W/m2K

Galima įstiklinti nuo 48mm iki 56mm stiklo paketu.

 

 

 

Armuotė yra maksilaus dydžio šio tipo rėmui.

Maksimalaus dydzio metalas reme

Standartinė armuotė varčiose yra 2 mm storio.

2mm metalas varcioje

Puikiai suprojektuotas 6 kamerų rėmo ir varčios konstrukcija, bei unikali profilio sujungimo technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją.

6 kameru profilis

Pažangi trijų tarpinių sandarinimo sistema padidina šilumos izoliaciją.

3 tarpiniu sistema

Speciali izoliacinė tarpinė stiklo paketo vietoje.

Tarpine po stiklo paketu

Tik Hoppe Secustic rankenos su specialia guolių sistema.

Hoppe secustic rankenos

 

Unikalus profilio paviršius sujungimas suteikia gaminiui unikalią estetiką.

Profilio sujungimo palyginimas

Dėka inovatyvios technologijos, naudojamos gaminant mūsų Gealan S 9000 langus, galime pasiekti dvigubai didesnį sandarinimo paviršių, o kadangi profiliai sujungti puikiai, langai yra ypač sandarūs ir pasižymi puikiais izoliaciniais parametrais. Langai turi neitikėtiną vaizdą ir dar geresnį funkcionalumą. Idealiai lygus profilio paviršius yra ypač tvirtas ir garantuoja nuolatines estetines savybes net ir po daugelio metų naudojimo. Visiems, kurie vertina net ir mažiausią detalę, taip pat reikliems klientams, ieškantiems aukščiausios kokybės ir inovatyvių sprendimų, mes siūlome langus iš Gealan S 9000 profilio.


2019-11-02 millenium-62019-11-02 millenium-5


 

Katalogas: GEALAN S 9000