PENOSIL

penosil-premium-foam-remover

PENOSIL Premium Foam Remover

PENOSIL Premium Foam Remover- montažinių putų nuėmėjas, puikiai šalinantis putas nuo įvairiausių paviršių.

penosil-premium-foam-cleaner

 

PENOSIL Premium Foam Cleaner

PENOSIL Premium Foam Cleaner- montažinių putų valymo priemonė naudojama nesukietėjusioms putoms nuo drabužių, langų rėmų, putų pistoletų valyti.

penosil-general-silicone

PENOSIL General Silicone

PENOSIL General Silicone – silikonas sandarina beveik visas profesionaliai naudojamas medžiagas, tokias kaip stiklas, mediena, betonas, keramika, įvairūs metalai ir plastikai. Naudojama bendriesiems statybos ir remonto darbams: vidaus ir lauko darbams, drėgnoms ir sausoms patalpoms, langams ir durims sandarinti, sandarinimo, stiklinimo darbams.

penosil-premium-universal-silicone

PENOSIL Premium Universal Silicone

PENOSIL Premium Universal Silicone – hermetikas naudojamas stiklinimo darbams, keraminėms, porcelianinėms ir aliumininėms jungtims sandarinti. Langų ir durų rėmams sandarinti, laminuotiems stalviršiams ir plokštėms, vėdinimo ir drenažo sistemoms, elektros kabeliams ir laidams sandarinti.

penosil-premium-gunfoam-65

PENOSIL Premium Gunfoam 65

PENOSIL Premium Gunfoam 65 putos naudojamos durims ir langams montuoti, vamzdžiams izoliuoti ir tvirtinti, skylėms ir tarpams užpildyti. Gerai sukimba su daugeliu statybinių medžiagų, išskyrus tefloną, polietileną ir silikonu dengtus paviršius.

penosil-goldgun-65

PENOSIL GoldGun 65
PENOSIL GoldGun 65 putos naudojamos durims ir langams montuoti, vamzdžiams izoliuoti ir tvirtisnti, skylėms ir tarpams užpildyti, sienų plokštėms ir čerpėms montuoti bei šiluminei izoliacijai.

penosil-goldgun-65-plus-all-season

PENOSIL GoldGun 65 Plus All Season

PENOSIL GoldGun 65 Plus putos atitinka aukščiausios kokybės standartus. Idealiai tinka langų ir durų montavimui, vamzdžiams izoliuoti ir tvirtisnti, skylėms ir tarpams užpildyti, sienų plokštėms ir čerpėms montuoti bei šiluminei izoliacijai, bet kurio sezono metu. Sukietėjusi puta yra geras šilumos ir garso izoliatorius ir pasižymi geru sukibimu.

 Penosil-pistoletas  

PENOSIL montažinių putų pistoletas

PENOSIL pistoletas tinka visų tipų PENOSIL  putoms.

Perkant dešimt ir daugiau dėžių PENOSIL montažinių putų pistoletas nemokamai.

penosil-premium-water-stop-sealant

Premium Water Stop Sealant

Šis produktas limpa beveik prie visų medžiagų, net joms esant drėgnos, šlapioms ar po vandeniu. Jis itin lankstus, prilimpa be grunto, bei sandarina iš karto. Galima naudoti net lyjant ar sningant.

Klijai

PENOSIL Premium Floor&Wall Parquet

Paruošti naudoti hibridinio polimero pagrindo parketo klijai. Be vandens ir tirpiklių, elastingas sujungimas, garso slopinimas. Naudojami masyviniam, mozaikiniam, juosteliniam, dvisluoksniam arba trisluoksniam, pramoniniam parketui ir medinėms grindims klijuoti. Tinkamas pagrindas – cementas, savaime išsilyginantys mišiniai, gipso plokštės, magnio dioksidas, betoninės ir medinės plokštės. Tinka naudoti ir ant šildomųjų grindų.