Vidaus žaliuzės

Roletai

roletai Priklausomai nuo pasirinkto audinio roletai gali būti naudojami patalpos užtemdymui, saulės spindulių blokavimui, privatumui arba kaip interjero detalė. Mūsų siūlomi roletai pritaikyti visų tipų langams. Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka pogludęs prie stiklo. Roletai gali būti tvritinai prie pat stiklo, ant lango rėmo, nišoje, ant sienos arba į lubas. Mūsų siūlomas audinių asortimentas labai platus. Valdymo variantai yra arba grandinėle arba elektro varikliu, todėl visuomet yra galimybė audinį užfiksuoti pageidaujamame aukštyje. Tačiau roletų matmenys tiesiogiai priklauso nuo audinio techninių savybių.

Romanetės

romanetesRomanetės tai į klostis sukeliamos užuolaidos. Mes Jums galime pasiūlyti plačią audinių raštų, spalvų ir atspalvių gamą. Mūsų siūlomos romanetės pritaikomos visų tipų langams, todėl jos gali būti montuojamas nišoje, ant sienos arba į lubas. Dažnai varstomų langų atveju rekomenduojama romanetes tvirtinti virš nišos arba pasirinkti roletą iš tokio pačio audinio. Romanetės galimi valdymo variantai yra grandinėle arba virvele. Visas romanetes galima užfiksuoti Jums reikiamame aukštyje, tačiau romanetės dengiamas aukštis sukėlus medžiagą yra 25-30 cm. Priklausomai nuo patalpos ir gaminio tvirtinimo vietos galima pasirinkti romanetės klosčių aukščius.

Medinės žaliuzės

medines_zaliuzesMedinės horizontalios žaliuzės tai natūralios medienos gaminiai, papildantys interjerą prabanga ir elegancija. Jos ne tik užtikrina privatumą ar reguliuoja šviesos intensyvumą, bet ir įgalina šviesą nukreipti į Jūsų norimą vietą, lubas arba grindis. Mes Jums galime pasiūlyti plačią mechanizmų ir spalvų gamą. Medinės žaliuzės gaminamos iš 25 mm arba 50 mm pločio medinių juostų. Žaliuzes galima valdyti lazdele arba virvele, tačiau atskirais atvejais galima valdyti ir elektros varikliu. Dėl savo konstrukcijos žaliuzės visiškai neužtamsina patalpos, nes juostelės paprasčiausiai tarpusavyje pilnai nesusiglaudžia. Taip pat dėl temperatūrų kaitos nepatariama medinių žaliuzių kabinti virš radiatoriaus, virtuvėje, vonios kalbaryje ar pirties zonoje.

Vertikalios žaliuzės

vertikalios_zaliuzesMūsų siūlomos vertikalios žaliuzės tinkamos naudoti tiek biurų patalpose, tiek gyvenamosiose namuose. Jos idealiai tinka ne tik patalpos erdvių atskyrimui, bei privatumo užtikrinimui. Vertikalios žaliuzės pasižymi itin lengva priežiūra, nes juostos pagamintos iš impregnuotų, kietų, nerenkančių dulkių audinių. Žaliuzes galima pritaikyti ant nevarstomų ar trapecinių langų, nišoje, virš nišos, prie sienos arba prie lubų. Žaliuzės Jūsų pasirinkimu gaminamos iš 89 mm, 127 mm ir 250 mm pločio juostų. Žaliuzes valdant grandinėle arba virvele galima nustatyti juostų pasisukimo kampą ir juostų vietą. Pasirinkus tam tikrą vertikalių žaliuzių juostų rūšį, jos gali būti pritaikomos drėgnoms patalpoms.

Aliuminio žaliuzės

aliuminio_zaliuzesHorizontalios aliuminio žaliuzės puikiai tinka norint reguliuoti šviesos intensyvumą, įgalintą šviesą nukreipti į lubas arba grindis, užtikrinti privatumą. Jos gerai atspindi žalingus saulės spindulius, nebijo drėgmės, todėl jas galima pritaikyti virtuvės ir vonios kambariams. Aliumino žaliuzės gali būti tvirtinamos prie pat stiklo tarp stiklajuosčių arba ant lango rėmo. Šio tipo žaliuzės gaminamos iš 16 mm, 25 mm ir 50 mm pločio aliuminio juostų, todėl jas galima pritaikyti varstomiems, bei atveriamiems langams. Pagrindis privalumas išskiriantis šio tipo žaliuzes iš kitų yra tai, kad horizontalios aliiuminio žaliuzės yra gaminamos neribojant žaliuzės matmenų.